X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدعینک های آفتابی جایگزین گوشی
عینک های آفتابی جایگزین گوشی
عینک های آفتابی جایگزین گوشی فاطمه | ۰۴ مرداد ۹۶ ، ۱۶:۱۵ دانش و فناوریعینک های آفتابی جایگزین گوشی  مایکروسافت قصد دارد در آی

عینک های آفتابی جایگزین گوشی

1396/9/8 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : biography

عینک های آفتابی جایگزین گوشی

 دانش و فناوری

عینک های آفتابی جایگزین گوشی

عینک های آفتابی جایگزین گوشی

  اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی , عینک های آفتابی

 

 

مایکروسافت قصد دارد در آینده امکانات سیستم واقعیت افزوده هولولنز را در عینک های آفتابی بگنجاند و به تدریج این عینک ها را جایگزین گوشی های هوشمند کند.

 

 

 به گزارش مهر به نقل از زددی نت، با اجرای این طرح شیشه های عیـنک های آفتابی هوشمند انبوهی از اطلاعات را برای کاربران به نمایش درآورده و تعامل با اشیای مجازی افزوده شده به محیط اطراف را هم ممکن می کنند.

 

 

 

این عینـک های آفتابی ظاهری کاملا مشابه با عینک های آفتابی عادی دارند و می توانند محتوایی که فعلا از طریق هدست های بزرگ هولولنز قابل مشاهده است را از طریق شیشه عینک های آفتابی نمایش دهند.

 

 

 

نمونه اولیه این عینک آفتابی با قابلیت دید افقی ۸۰ درجه تولید شده و انتظار می رود در آینده تا بدان حد ارتقا یابد که امکانات گوشی های هوشمند امروزی نیز در آن گنجانده شود.

 

 

 

یکی از مهم ترین چالش ها بر سر راه ساخت چنین عینک های هوشمندی، تولید نمایشگرهای استریو در ابعاد کوچک شیشه عینک های آفتابی است. از همین رو عینک اولیه ساخته شده صدا را به صورت مونو پخش می کند. اما در آینده قرار است تصاویر با دقت و شفافیت بالا و با تفکیک رنگ مناسب از همین طریق به نمایش درآیند.

 

 

 

استفاده افراد دوربین و نزدیک بین از چنین عینک هایی نیز یک چالش جدی دیگر است که مایکروسافت قصد دارد بر آن غلبه کند. بدین منظور نرم افزار ویژه ای برای اصلاح دید افراد دوربین و نزدیک بین در دست طراحی است.

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
نام :
ايميل:
سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ